BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie tai, kas galvoje.

Seniai jau čia besilankiau… Užgriuvo 12 klasė. (keista mintis.) Bet šiaip galvojau, kad bus sunkiau. Net keista… Jau net ir bandomąjį lietuvių kalbos egzaminą rašėme. Reziumė: teksto suvokimas - 36 taškai iš 52, interpretacija (ištrauka iš 'Altorių šešėly') - 39 taškai iš 52. Gal ir neblogai, palyginus su kitais, tačiau aš pati iš savęs tikėjausi daugiau. Na, galiu dar pasakyti, kad kūriniai, pateikti teksto interpretacijai, man visai nepatiko… Šiek tiek nuvylė. Bet nieko jau nepadarysi. Reikia tikėtis, kad per tikrąjį egzaminą kūriniai bus labiau patinkantys. Beje, visai neseniai jau buvo paskelbtas egzaminų tvarkaraštis! Man patiko, nes geografijos nepaliko paskutinės. Tuo galiu pasidžiaugti:) Be galo laukiu, kada bus egzaminai. Nors… turbūt, kai jie pagaliau pasibels į duris, aš norėsiu bėgti kuo toliau nuo jų.

 

Kas dar nutiko? Buvau ekskursijoje po Kernavę (na ir kalnų gausybė!). Švenčiau kokią savaitę gimtadienį (super!). Sėdėjau mokykloje (atostogos?). Turėjau begalę susitikimų. Lyg tiek.

O šiaip, minčių visokių toj galvelėje verda…

Kažkaip sapnuoju, kad… laukiuosi. Siaubas kažkoks. Nors taip jau senokai. Ir nuolatos sapnuoju savo lietuvių kalbos mokytoją. Ji gal man kokią nors įtaką daro?.. Hm..

                                  

Rodyk draugams

komentarai (13) | “Apie tai, kas galvoje.”

 1.   davusivilti rašo:

  Aš irgi galvojau, kad bus sunkiau :P nors tiesą sakant man jau reikėtų susiimti, nes kol kas darau namų darbus ir mokausi tik tai ko reikia kontroliniams, atsiskaitymams, o pvz. iš praeitų metų kurso tai "kažkas" galvoj liko :D kartotis reikia. ypač istoriją. dar anglų…
  Už interpretaciją gavau 44 tšk., už teksto suvokimą - tik 30. tikėjausi tikrai daugiau ir labai įdomu bus sužinot, ko aš ten jame privėliau…
  Kad laukiesi [t.y. sapnuoji tai] tai reiškia kažkokią idėją, planus, kuriuos nori realizuoti. nors aš sapnais ir netikiu, bet sapnas, kad laukiesi, reiškia kažką į tą pusę :D

 2.   KillNemoo rašo:

  pasiilgau tavo įrašų ;>*

 3.   gerutee rašo:

  12 klase… geriau negalvoti apie mokslus… bet as irgi visai laukiu egzaminu, kazkodel :) gaila, man neteko lietuviu bandomojo rasyti… :/
  o mokytojai ir man sapnuojas tik ne lietuviu, o chemijos mokytoja … ;)))

 4.   Somewhere rašo:

  siaip teksto suvokimas man, kai rasiau, atrode baisiai lengvas, bet.. pasirodo, kad taip nebuvo…
  na, man bent tiek gerai, kad istorijos laikyti neplanuoju. gal tik mokyklini, nors.. abejoju. istorija tikrai baisiai sunku, tai vat, pabegau i B lygi is A siais metais.:) o anglu kazkaip man visai nieko siais metais;) gerai, kad daug man nereikia egze gauti anglu.

  mm… siaip as irgi nelabai tikiu sapnais, taciau man jau neramu del tokiu sapnu. bet gal ir gerai, kad tokia kazkokia reiksme..:)

  Redagavo Somewhere 2007-11-08 21:20

 5.   Somewhere rašo:

  aciu. gera zinoti, kad kazkas vis paskaito:)

 6.   Somewhere rašo:

  na, ir kodel nerasete bandomojo? manau, kad jie labai gerai, nes maziau streso bus per tikruosius egzus, jei jau gerai zinosi, kas ir kaip:) reikia praktikuotis.

 7.   gerutee rašo:

  musu gimnazija kaip visada isskirtine… mokytojai patingejo tasyti darbus, todel ir nerasem :)))

 8.   naktiesdukra rašo:

  …Man aciu Dievui dar metai iki 12-os…:)

 9.   Somewhere rašo:

  Gerutee> mm.. idomiai. bet manau, kad mokiniai tuo prarado. o mokytojai neturetu taip elgtis..
  NaktiesDukra> dabar zinau, kad 11kl yra geriausi metai, nors praeitais metais kitaip masciau. nors, kita vertus. 12kl irgi puiku!:)

 10.   Oni rašo:

  „Ir nuolatos sapnuoju savo lietuvių kalbos mokytoją. Ji gal man kokią nors įtaką daro?.. Hm..“
  Siaubas, ne Tu viena…
  O dėl teksto interpretacijos, pasistenk subjektyvią nuomonę bent tuo momentu padėti į šalį ir į patiko/nepatiko nekreipti dėmesio. :)

 11.   Somewhere rašo:

  stengiuosi, bet man nelabai taip pavyksta.. nors, kartais gal ir visai nieko buna panagrineti kurini, kurio nelabai suvoki:) tiesiog reikia labiau pasistengti, kad isigilintum.

 12.   Gia rašo:

  Niekaip nesuprantu, kaip galima egzaminų laukti?? :) dėl manęs galėtų jų išvis nebūti…

 13.   Somewhere rašo:

  vat as laukiu:) taip ir imanoma.

Rašyk komentarą